OFERTA

Nasza placówka oferuje swoim pacjentom pełen zakres fizykoterapii.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami tj:

Elektroterapia

to zabieg leczniczy polegający na stosowaniu różnego rodzaju prądów. Podczas zabiegu na poszczególne miejsca na ciele pacjenta nakłada się elektrody, przez które przepuszczany jest prąd o odpowiedniej częstotliwości (stały lub zmienny). Jeden zabieg elektroterapii trwa 10-15 mint .

Wykonujemy takie rodzaje prądu jak :

Fala uderzeniowa

To fala akustyczna definiowana jako fala gwałtownego wzrostu ciśnienia wycelowana w obszary przewlekłego bólu. Zabieg który daje bardzo dobre efekty terapeutyczne już po 2-3 zabiegach. Stosowany 2-3 razy w tygodniu. Najczęściej stosowany w ostrodze piętowej, dolegliwościach bólowych stawów ( np. łokieć tenisisty), bóle ścięgna Achillesa, kolano skoczka.

TR-therapy

Terapia Radiowa Ukierunkowana to nowoczesna i kompleksowa metoda rehabilitacji. Efekty terapeutyczne zauważalne są natychmiast i utrzymują się długo po zakończeniu zabiegu. Możliwość zastosowania trybu termicznego oraz atermicznego umożliwia wykonanie zabiegu w stadium ostrym i przewlekłym.
Zastosowanie Terapii Radiowej Ukierunkowanej w wielu schorzeniach układu mięśniowo szkieletowego umożliwia skuteczne leczenie szerokiej grupy pacjentów.

Laser wysokoenergetyczny

Jest innowacyjną metodą dostarczania energii do głęboko położonych tkanek, bez ryzyka poparzenia pacjenta. Stymuluje układ krwionośny i limfatyczny w obszarze zabiegowym. Laseroterapia pomaga w leczeniu schorzeń zlokalizowanych niemal na każdym obszarze ciała pacjenta ze szczególnym wskazaniem na terapię uporczywego, silnego bólu, gojenie ran, działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe.