Zabiegi
estetyczne

Nasze Centrum oferuje zabiegi relaksacyjne i upiększające

Fonoforeza z kolagenem

(pakiet na twarz)

Istotą terapii jest podawanie kolagenu za pomocą ultradźwięków. Metoda ta pozwala na wykorzystanie drobnych drgań i mikromasażu, co pozwala na lepsze wnikanie substancji w miejsce zabiegowe. Ultradźwięki są falami akustycznymi, których nie słyszy ludzkie ucho. Łączą się one w podłużną falę mechaniczną, którą odczuwamy w postaci mikromasażu tkanek, powodując ich ocieplenie oraz zmiany biochemiczne. Dzięki energii mechanicznej dostarczonej do tkanek za pomocą ultradźwięków dochodzi do ogrzania tkanek miękkich. Efektem tego jest m.in. rozszerzenie naczyń, zmiana przewodnictwa nerwowego oraz rozluźnienie mięśni. Innym ważnym działaniem ultradźwięków jest wpływ na biochemię tkanek poprzez poprawę oddychania komórkowego, zmianę ph oraz przyśpieszenie syntezy kolagenu. Zabieg ujędrnia, odżywia skórę, działa przeciwzmarszczkowo.

TR-therapy

(lifting bez skalpela)

Zabieg wykorzystuje fale o częstotliwości radiowej. Podczas zabiegu, gdy zostanie przekroczona odpowiednia temperatura włókna kolagenowe ulegają skróceniu i zagęszczeniu. Prowadzi to do zwiększenia napięcia skóry oraz redukcji zmarszczek. Wspomaga również wytwarzanie nowego kolagenu i elastyny. Efekty utrzymują się nawet parę miesięcy po zakończeniu terapii. Zaleca się serię zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu.

Efekty:

Masaż izometryczny

(pakiet na brzuch)

Jego celem jest zwiększenie masy i przywrócenie siły osłabionym mięśniom, bez obciążania całego organizmu ćwiczeniami fizycznymi. Zastosowanie odpowiednich technik usprawnia krążenie limfatyczne,ujędrnia skórę, a także pomaga zredukować podskórną tkankę tłuszczową. Pomaga wymodelować określona partię mięśni poprzez pobudzenie w ich izometrycznym napięciu. W terapii odchudzającej i ujędrniającej polecamy serię zabiegów stosowanych naprzemiennie z TR-therapy oraz falą uderzeniową

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami jest połączeniem termoterapii, aromaterapii i masażu relaksacyjnego. Zabieg przeprowadza się z wykorzystaniem kamieni bazaltowych, które świetnie przewodzą wysokie oraz niskie temperatury. Podczas zabiegu stosuje się niektóre techniki masażu klasycznego takie jak głaskanie, rozcieranie i ugniatanie oraz odpowiednie układanie kamieni na poszczególnych odcinkach co działa kojąco na ciało i umysł. Masaż rozluźnia, uspokaja, wycisza i rewitalizuje organizm, tym samym niwelując negatywne skutki stresu i zapewniając uczucie głębokiego odprężenia. Dzięki przyspieszonemu krążeniu krwi i limfy, skóra zostaje oczyszczona z toksyn i innych produktów przemiany materii, staje się lepiej dotleniona i odżywiona, poprawia jej kondycję. Po zabiegu skóra jest bardziej napięta i elastyczna, wyraźnie odmłodzona, przyjemna w dotyku i jędrniejsza. Takie oddziaływanie masażu gorącymi kamieniami na skórę sprawia, że jest on ważnym sprzymierzeńcem w walce z cellulitem lub innymi niedoskonałościami.

Masaż bańką chińską

Jest to masaż z użyciem specjalnej bańki dzięki której dochodzi do próżniowego zasysania skóry i tkanek znajdujących się pod jej warstwą, co zwiększa ukrwienie i pobudza krążenie limfy. Wspomaga redukcję cellulitu, poprawia ogólną kondycję skóry, działa ujędrniająco.

Fala uderzeniowa

(pakiet na cellulit)

To fala akustyczna definiowana jako fala gwałtownego wzrostu ciśnienia wycelowana w obszary przewlekłego bólu lub w kosmetyce w obszary, tzw. „luźnej „ skóry powodując jej ujędrnienie i redukcję cellulitu dzięki odżywieniu skóry.

Świetne efekty już po 2-3 zabiegach.

Zaleca się serię zabiegów stosowanych co drugi dzień.

  • powoduje rozbicie podskórnej tkanki tłuszczowej
  • zmniejsza objętość komórek tłuszczowych poprzez ich rozpad
  • poprawia jędrność naskórka oraz elastyczność skóry
  • pobudza produkcję kolagenu
  • poprawia mikrokrążenie

po zabiegach skóra jest wygładzona i odmłodzona. tkanka tłuszczowa jest rozbita a obwód ciała zmniejszony